3-D Masaüstü

10 Kasım 2009 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Belki linux işletim sistemlerinde görmüşsünüzdür. Dönen 3 boyutlu kübik ekran… Evet linux bana göre değil,kullanması zor diyorsanız windowsunuza ellemeden hemen bu muhteşem görünümü elde etmenize yardımcı olacağız. Gördüğünüz gibi program size 4 farklı bir birinden bağımsız () sunuyor. Geçişlere özel tuş kombinasyonları atayabiliyorsunuz. Yada yine belirlediğiniz bir tuş kombinasyonu ile kübik görünüme geçip fare yardımıyla istediğiniz bir masa üstne geçebiliyorsunuz.

Programın göze hitap etmesi bir yana bir de şöyle güzel avantajı var. Size 4 ayrı masaustu sağlıyor derken bunu açmak istiyorum. Mesela bir masaustunde internete giriyorsunuz,diğerine geçip film açıyorsunuz,bir başkasına geçip yazılım programlarıyla uğraşabiliyorsunuz ve her masaüstünde açtığınız program o masasütünde kalıyor. v1.5.1 bir birinden bağımsız masaüstleri ile size 1 ekranda 4 ekran alanı sağlıyor bir anlamda. Programın dili ingilizcedir. Bir miktar ingilizce ile kolayca anlaşılabilecek menüsü var. v1.5.1 isteğinize bağlı olarak çalıştırılabilirken,windows başlangıcında otomatik olarakta devreye girebiliyor.

Videoda ki yazı dosyası için tıklayınız.

Download

Programı indirmek için Tıklayınız...


Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • masaüstü dizayn (21)
  • 3d masast (12)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

2

2 comments

  1. emre dedi ki:

    valla bu hoş olmus selçuk sen kurdun mu peki

    • Mac_Admin dedi ki:

      Kurdum tabi; bir ara kullandım hatta.Kurulumu anlatmak ve videoyu çekebilmek için yine kurmuştumda bilgisayarı hızlı kullanabilmek için ve pek lazım olmadığından geri kaldırdım. Ben vistada hala windows klasik teması kullanan biriyim bu tarz görselliklerden bazen vaz geçmek gerekiyor bizlere.

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları