Abdullah Gül’e Sor

19 Kasım 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

de kendine yöneltilen soruları cevaplayacak. Çok gariptir şimdiye kadar ki Cumhurbaşkanlarını sadece televizyondan görürken Abdullah Gül, vatandaş ile çok ilgili diye düşünüyorum. Tabi bunda sosyal medya ve teknolojinin de etkisi var.

Bu durumu açıklamak gerekirse; Abdullah Gül Twitter hesabına gelen iletileri bire bir takip ediyor diye düşünüyorum. Bu sayede bir çok vatandaş direk olarak kendini açıklama imkanı bulabiliyor. Duyduğum kadarı ile bir yurtta kalan öğrenci, yurdun soğuk olması sebebi ile Abdullah Gül’e twitter üzerinden bir tweet atıyor ve bir saate kalmıyor, yurdun kaloriferleri yanmaya başlıyor. İşte bu gerçekten etkileyici. Vatandaştan kopuk bir çok yönetici gördük şimdiye kadar. Ama Abdullah Gül’ü onlardan ayıran tarafları gerçektende var.

Şimdi ise YouTube World View da her ay bir yöneticinin yer aldığı dünya çapında bir alanda kendisine yöneltilen soruları cevaplayacak. Bu durum bir başarının göstergesidir diye düşünüyorum.

Bu arada sorulan sorulara baktığımda genelde, öğretmenlerin yoğunlukta olduğunu gördüm. KPSS atamalarında çıkan sorunlar ve sonlarının ne olacağını merak eden bir çok öğretmen ısrarla Gül’e sıkıntılarını ve sorunlarını anlatmaya çalışmışlar. Bugün 19/11/2011, soru sormak için son sekiz gün. Sizinde Cumhurbaşkanı Gül’e sorularınız var ise, World View den sorunuzu yöneltebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • abdullah güle sor (14)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları