Alibaba.com Kayseri Eğitimi

17 Nisan 2012 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Bireysel anlamda yurt dışı alış-verişi, kurumsal anlamda - işleri için uzun süredir var olan ve akla gelen bir kaç büyük sitesinden biri olan bu hafta ki bülteninde Kayseri’de yapacağı “İnternet İle İhracat YapmanınYollarını Öğrenmek” konulu eğitimi yer almakta. İlk etapta alibaba.com un bu şekilde vermesi garibime gitti. Sonrasın yaptığım araştırmalar ile bir çok ve seminer düzenleyen alibaba.com bünyesindeki kullanıcıların daha başarılı satış ve alım işlemi yapabilmeleri, bir anlamda alibaba.com daha faal bir şekilde kullanabilmeleri, için bu tip eğitimler düzenlemekteymiş.

Sonuç olarak bahsi geçen eğitim bu konular hakkında bilgisi olmayan yada meraklı arkadaşların dikkatini çeker düşüncesindeyim. Erciyes Üniversitesi öğrencisi olarak Kayseri’de ki eğitime gitmek isteyen arkadaşların olacağını düşünüyorum.

İnternetten kayıt ile eğitime katılabiliyorsunuz. Her hangi bir yerde ücret ile alakalı bir ibare göremedim. Eğitimin detayları ve kayıt formu adresi aşağıdadır.

Dünyanın En Büyük E-Ticaret Portali
Alibaba.com‘ da
İnternet İle İhracat Yapmanın
Yollarını Öğrenmek İçin
DAVETLİSİNİZ.20 Nisan 2012 Cuma

Alibaba.com ve Diyalogo, KOBİ’lere teknoloji ve Internet’in gücünden faydalanarak, işlerini büyütmeleri ve günümüzün küreselleşmiş pazarında rekabetçi yanlarını güçlendirmeleri için büyük bir fırsat sunuyorlar. Türkiye’deki KOBİ’ler Avrupa, Ortadoğu ve Asya’da ticaret fırsatları arayışı içindeler ve Alibaba.com, Türk ihracatçılar için dünya çapında yeni ticaret fırsatları yaratmalarına olanak tanıyor.

1999 senesinde kurulan ve e-ticaret (B2B) alanında dünya lideri olan Alibaba.com, dünya çapında milyonlarca tedarikçi ve alıcının internet üzerinde ticaret yapmalarını kolaylaştırmaktadır. Bugün alibaba.com 240 ülkeden 60 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşıyor.
Sizleri Alibaba.com ile tanıştırmak ve ihracatınızı artırmak için toplantımıza bekliyoruz.

Tarih & Saat : 20 Nisan 2012 Cuma, 14:00 – 17:00
Adres : Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu
Organize Sanayi Bölgesi 11. Cad. No:9 38070 Anbar-Melikgazi / KAYSERİ

 

        GÜNDEM

14:00 – 14:15

Kahve-Kayıt

14:15 – 15:00

Diyalogo ve Alibaba nın Türk Kobileri için işbirliği süreci

15:00 – 15:45

Alibaba’nın Türk ihracatçılara sunduğu imkanlar

15:45 – 16:00

Ara

16:00 – 16:30

Alibaba üzerinde başarılı olmanın yolları

16:30 – 17:00

Soru-Cevap        

 

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları