Aveadan 3. Yıl Hediyesi

27 Mayıs 2010 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Bugün güne sabahın 7 sinde gelen bir mesaj ile başladım. Gelen mesaj uyku sersemi halimle tam anlayamadım. Tam anlamıyla uyandıktan sonra tekrar okudum ve şaşırdım. 3 yıllık kullanıcılarına 3. yılın hatrına tüm gün boyunca avealılarla konuşma ve 5 MB lık internet paketi hediye ediyormuş.  Çok telefon ile konuşan biri değilim bu sebeple bu kampanyaya sevindim lakin üzüntüm daha çoktu. Sebei ise bu konuşma süresi sadece bugün için geçerliydi ve saat 7 de mesaj çekilmişti(!). Ve kazanmış olduğum bu hediye zamanı istesemde kullanamayacktım. Çünki o kadar telefonla konuşmam ve ne gariptir ki çevremde ki bir çok kişi artık avealı değiller. Bu sebepler üst üste gelince haliyle tüm günlük ücretsiz konuşmamın neredeyse 10 da 1 ni kullanabildim.

Aveaya bu  güzel kampanyası için teşekkür etmek isterim lakin bu tarz bilgiyi bir gün önceden haber verse ona göre hazırlık yapardık 🙂 ayriyetten yeni ile aveanın fiyatları uçmaya başladı. Bu konuda da bir şeyler yaparlarsa bu hediyesi gerçekten daha çok makbule geçebilirdi.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • avea 3 yıl (55)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları