Bayan Translater

23 Kasım 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Bir çok erkek için bayanları anlamak zor iştir. Çünkü bayan doğası gereği duygularını gibi alenen belli etmez. Keşfedilmek ister. Direk söylemek ve anlatmak onların doğasına aykırıdır neredeyse. Erkekler ise istediklerini, düşündüklerini direk ortaya döken bir yapıya sahip olduğundan, bayanları da kendileri gibi düşünüp, hayatlarında bir çok kere hataya düşmüş olabilirler. Hatta bunun ile alakalı bayanları anlamaya özgü bükçe dilinden de haberiniz vardır belki.

İnternette bu sıkıntı ile alakalı enteresan bir videoyu sizler ile paylaşmak istedim. Uydurma bir cihaz olduğu belli ama, kadınların duygularını yada ne demek istediklerini erkek doğasına uygun bir dile çeviren bir elektronik cihaz olsa, sizce hayat nasıl olurdu? İşte sorunuzun cevabı Tercüment ile aşağıda ki video da. İyi seyirler…

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları