Canlı Programlama Dersi 1-Video Kaydı

18 Aralık 2010 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Geçtiğimiz haftalar internet üzerinden canlı programlama derslerine başlayacağımızı söylemiştik. Ve ilk anlatımımızı gerçekleştirdik. Bazı arkadaşlar “İnternetten canlı programlama dersi nasıl anlatılır?” gibi soruları varsa diye dersin kaydını almıştım.

Bu kayıt hem dersin nasıl işlendiği konusunda size bilgi verecek, hemde c++ kodlama dilinde giriş programları olan EBOB bulma, asal sayı bulma, iki bilinmeyenli denklemin köklerini bulma gibi kodlamaların sıfırdan nasıl yapıldığını sizlere öğretmiş olacağını umuyorum.

Ders 7 kişi ile ve Kayseri Erciyes Üniversitesi Programlama 1 dersi alan öğrenciler ile işlenmiştir. Bu sebeple bazı konuşmalar lüzumsuz gelebilir. Ama sabırla dersi dinleyenler mutlaka bir şeyler öğreneceklerdir.

Derslerimizin devamı gelecektir. Konu hakkında bilgi ve açıklamalar http://bit.ly/CanliProgramlamaDersi linkinde açık bir şekilde belirtilmiştir. Derse katılmadan mutlaka bu sayfada ki işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Yeni derslerin duyuruları ise http://facebook.com/TurkiyeninMuhendisleri adresinden etkinlik olarak duyurulacaktır. Bu sebeple sayfamızı takip etmenizi tavsiye ederim.

Ders 8 parçadan oluşmaktadır. Listeden istediğiniz videoyu seçerek izleyebilirsiniz. Tam ekran ve hd modunda izlerseniz yazılar netleşecektir. 1280*800 boyutundadır video.

Yukarıda ki videoları izleyemediyseniz aşağıda kileri deneyebilirsiniz.

Bu derse girmiş arkadaşlar yada videoyu izleyen arkadaşların ders hakkında ki yorumlarını, dersin eksikliklerini yada akıllarına takılan her türlü şikayet yada görüşünü bu sayfadan yorum olarak bildirmelerini rica ediyorum. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • web tasarım dersleri video indir (43)
  • video (36)
  • c programlama dersleri video (25)
  • c proğramlama dili mühendis eğitim videoları (17)
  • c programlama dersleri video indir (16)
  • bilgisayar programlama videoları (14)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları