Consept IPhone 5

25 Ağustos 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

enteresan bir şekilde isim oldu günümüzde. Android teknoloji ile özellik olarak karşılaştırıldığında bir çok yönden eksiği olan nedense öne çıkan bir kaç özelliği ve yüksek fiyatı ile kendisine alıcı bulmayı başarıyor.

Geçtiğimiz günlerde iphone 5 serisinin piyasaya sürülmesi zamanını geriye çekmesi ile doğu ülkelerinin bunu fırsat bilerek taklitlerini piyasaya sürdüğü haberini okumuştum. Ama bugün denk geldiğim bir video da iphone 5 videosu yine bir kaç yenilikçi özellik ile dikkatimi çekti.

Tabi bu videonun apple tarafından mı piyasaya sürülüp sürülmediği tartışılır. Cihaz üç ayrı özelliği ile ön plana çıkartılmış. Bunlar ciddi anlamda ince olması, lazer klavye ile yazım olayının farklı bir boyuta taşınması, holografik ekran görüntüsü ile göz alıcı tamamlanmış. Video gerçekçi gibi durmakta. Bakalım iphone 5 piyasaya çıktığında nasıl bir şekilde olacak hep birlikte göreceğiz.

Tabi bir de iphone 5 bu özellikleri ile piyasaya çıkarken diğer firmalarında boş duracağını hiç sanmıyorum.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • iphone 5 (72)
  • ayfon 5 (57)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları