Dini ve İlmi Bilgi Birikimi

4 Kasım 2009 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Günümüzde site içeriklerine önem vermeden,nereye gittiğini bilmeden yola çıkan bir çok site mevcut. Dini bir bilgi araken alakasız reklamlar yada yazılar görebilme ihtimaliniz yüksek. İşte dini bilgi ve daha bir çok konuyu içinde barındıran ilkvahiy.net koca bir portal olma durumunda neredeyse.

Site 2 yılı aşkındır bu isim altında kullanıcılarına hizmet vermekte. Daha öncesinde başka isim altında ki yöneticilerin sonrasında bir araya toplanarak daha sağlam bir ekip kurmasıyla meydana gelen ilkvahiy.net sadece dini bilgi konusunda aradıklarınıza cevap vermekle kalmayacaktır. Site içeriği sizi alıp götürecektir. Bazı başlıkları sıralamak gerekirse; tüm illerimizden ve ilçelerinden oluşan ve o illerdeki kullanıcıların bir araya gelebildiği İller Bölümü,ister devlet olsun ister özel olsun tüm üniversitelileri bir araya toplayabilen ve üniversiteye kaydolmuş bir çok arkadaşa bilgi verme konusunda(burs imkanları,konaklama imkanları,okulun durumu vb.) önemli bilgiler veren Üniversiteler Bölümü, her konuda bilgi bulabileceğiniz Kültür-Sanat-Yaşam Bölümü, teknik konularda yardımcı olabilmek için Alışveriş- Bilgisayar- Teknoloji- İnternet- Grafik Tasarım – Webmaster Bölümü, bayan kullanıcılara özel Kadınca Bölümü ile kullanıcılarına A’dan Z’ye bilgi veren bir site ilkvahiy.net.

İlkvahiy.net hakkında büyük bir site dedik.Bunu şöyle özetleyebiliriz; İlkvahiy.net 8000 ne yakın ciddi yoğunlukta bir kullanıcısı olan,5000 kişi yi aşmış Facebook hayran sayfasıyla önemli bir dini ve kültürel paylaşım sitesidir.  Sitede 30 bine yakın bağımsız konu ile kullanıcılarına bir çok alanda bilgi vermektedir. Bunların yanında üyeleriyle ilgili,anlayışlı ve yardımsever bay-bayan yöneticileriyle sizden bir parça olmaya aday aslında ilkvahiy.net.

Her yaş grubundan kullanıcının olduğu ilkvahiy.net saygılı,anlayışlı,anlaşılmaz polemiklerin olmadığı düzeyli ve anlamlı bir site olarak mutlaka sizlerinde günlük hayatınız içerisinde bir yer edinecektir.

İlkvahiy.net Site Adresi:ilkvahiy.net

www.ilkvahiy.net

İlkvahiy.net Facebook Hayran Grubu:İlk Vahiy

www.facebook.com/ilkvahiy.net

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

1

1 comment

  1. siracinnur dedi ki:

    Teşekkürler kardeşim sitemizi çok güzel tanıtmışsın , kısa zamanda büyük işler başardık sende buna sitende yer vermişsin çok teşekkürler.
    Hızla büyüyen üye sayımız var inşallah bizlerde ihtiyaca yanıt verebilir ,sitemizi daha güzel seviyelere getirebiliriz.

    Senin yazının üzerine site tanıtımına gerek yok söze de gerek yok herkesi bekleriz ,islama aykırı olmamak şartıyla herkesime uygun olacağını düşünüyoruz…

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları