Easy Battery Saver

19 Ağustos 2013 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Pil ömrü büyük ekranlı cihazlarda hala en önemli sıkıntı. Kullandığımız cihazların donanımsal özellikleri arttıkça pil ömürleri kısalmaya başladı. Hal böyle iken pillerde hala köklü bir değişiklik olmadığı için, pil kullanımını daha aza çekmemiz gerekiyor. 

Marketler de pil ömrü için bir çok uygulama mevcut. Lakin uzun süredir kullandığım ve etkisi kanıtlanmış bir uygulamayı sizlere de tavsiye edeceğim. Easy Battery Saver pil ömrünü kendi belirlediği 3 mod veya sizin özgürce belirlediğiniz manuel bir mod ile yönetebiliyor.  Etkin şekilde pil ömrünü uzattığını fark edeceksiniz.

Uygulamanın ekran görüntüsü üzerine menülerin türkçe açıklamaları hakkında bilgileri ekledim. Kesin memnun kalacağınız bir uygulama.

Bu arada bir bilgi vereyim; bu uygulama gün içerisinde sürekli data kullanımı yapanlar için daha belirgin bir fark oluşturacaktır. Zekice düşünülmüş data kullanımı planları mevcut olan program sayesinde internet kullanım şeklinize göre pil ömrünüzü daha iyi bir duruma getirebileceksiniz.

Siz pil ömrü için hangi programı kullanıyor yada kullandınız? Sizin başka tavsiyeleriniz var mı yada bu uygulama hakkında düşünceleriniz nedir?

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

1

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları