Enteresan Reklam Alanları

6 Nisan 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Aslında konu resmi tüm içeriği özetliyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte imkanların çoğalması sektörünün iyiden iyiye gelişmesini sağladı. Daha önceden bahsettiğim otobüslerde ki televizyonlarda bulunan reklam modelinden sonra geçen gün gittiğim bir alış-veriş merkezinin tuvaletlerinde ki reklam alanları dikkatimi çekti. Esasen reklam alanlarından çok reklam firmasının konu ile alakalı vermiş olduğu açılama gerçekten enteresan. Tuvaletlere reklam veren firmalar ise öyle yabana atılacak firmalar değil. “E ne var bunda. Bizde gördük onları.” diyenler olabilir. Ama farklılık şurada siz gördünüz biz ise paylaşıyoruz.

Her geçen gün nereye reklam koysak diye düşünen firmalar teknolojinin ve dijital medyanın yaygınlaşması ile artık hayatımıza kaynaşmış bir duruma geldi. Artık bu durumun sonu nereye kadar gider hep birlikte göreceğiz.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • reklamcılık (11)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

1

1 comment

  1. Nursemin Aydın dedi ki:

    aslında reklamın ilgi çekebilmesi gerçekten çok önemli çünkü ilgi ilginç olmayan reklamlar pek de akılda kalmıyor bunu bilen şirketlerde saçma yada mantıklı önemsemeden en ilginç reklamı yakalamak peşindeler.Bu yöntem ne kadar doğru bilemem ama amaçlarına ulaşıyorlar 🙂

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları