Güncel En Yararlı Android Uygulamaları

27 Temmuz 2013 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Artık elimizden düşmeyen akıllı telefonlarımızın bir çok uygulama ile çöp olmaması için böylesine bir konu açma gereğinde bulundum. Çünkü Google veya çeşitli marketlerde bir birinin aynı yada telefonunuzu yavaşlatacak bir çok uygulama var. Bunları deneyerek de hangisi daha iyi öğrenebilirsiniz lakin telefonunuz yada tabletiniz bu süreçte iyice yavaşlayacak yada ilk günkü performansını yitirecektir.

Böylesi bir durumla karşılaşmamanız adına kullandığım ve faydası olan en iyi uygulamaları her hafta başlıklar halinde buraya ekleyerek ilgili uygulamaları sizlerle paylaşacağım.

İlk uygulama olarak cihazınızın görselini en iyi şekilde kullanabilmeniz adına görsellik ile alakalı Nova Launcher uygulaması ile başlıyoruz.

  1. Nova Launcher ( Cihaz masa üstü uygulaması – Görsellik) 
  2. Easy Battery Saver ( Pil kullanımı en etkin şekilde ayarlayarak – Pil ömrünü uzatın.)

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları