Halk Bankası-2009 Mülakat Süreci

5 Ocak 2010 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

2009 tarihinde yapmış olduğu personel sınavını sonuçlandırmış ve yazılı sınavda başarılı adaylara mülakat için beklemeleri söylenmiştir. 05.01.2010 tarihine kadar doldurulması gereken kişisel bilgi formu doldurulduktan sonra şimdi sıra mülakat zamanının bildirilmesine geldi. Oda tahminimce yakın bir tarihte açıklanacak olsa gerek.

Akıllarda ki bir diğer soru ise mülakat süreci. Mülakatın nasıl geçeceği konusunda net bir cevap olmamakla birlikte; yer, zaman konusunda da adaylar bir soru işareti yumağı içerisinde. Mülakata çağırılan adayların ne kadarı alınacağı da bu sorulardan biri…

Bu konularda adaylar tecrübeli Halk Bankası çalışanlarından yada Halk Bankasında yeni göreve başlamış olan arkadaşlardan yorumlarını beklemektedir. Umarım bu konuya duyarlılık göstererek,deneyim ve tecrübelerini paylaşırlar.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

 • java mülakat soruları (36)
 • banka mülakat soruları ve cevapları (11)
 • halk Bankası sözlü mülakat (1)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

3

3 comments

 1. Mac_Admin dedi ki:

  Halk Bankası mülakat tarih ve zamanları belli olmuştur. http://basvuru.halkbank.com.tr/insankaynaklari/ adresinden bilgileri öğrenebilirsiniz.

  Gerekli evraklar;
  Adayların sözlü sınava gelirken yanlarında getirmeleri gereken belgeler :
  1- Nüfus cüzdanının aslı ve onaylı örneği,
  2- Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve onaylı örneği,
  3- Adli sicil kaydı,
  4- Son 6 ay içerisinde çektirilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf,
  5- Erkek adaylar için, askerlik durumunu gösterir belge.

  Hadi hayırlı olsun.

 2. murat dedi ki:

  mülakaatlar sınav sonucu açıklandıktan 1 ay sonra görev yapacakları ilin bağlı bulunduğu bölge koordinatörlüklerinde yapılacak. Mülakaatlarda diksiyona bakılmakla birlikte konuşma yeteneğiniz ve heyacanınız ölçülmektedir. Halk bankasında hesabı olmak bir avantaj olacaktır. Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun

  • Mac_Admin dedi ki:

   Yorumunuz için teşekkürler Murat Bey.Yalnız Halk Bankasında hesabı bulunması konusunda biraz daha yorum yapabilmeniz mümkün mü? Yani hesabı olanla olmayan arasında çok mu fark oluyor? Bir de eğer sakıncası yoksa Halk Bankası çalışanı iseniz görevinizi yazmanız mümkün mü?

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları