Halk Bankası Yedekleri

11 Nisan 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Geçen yıl sınavına girmiştim. Yazılı sınavı geçerek sözlü mülakatta yedek olarak kalmıştım. Sonrasın da ise yedek listesine düşenleri ilerleyen atamalar da alacaklarını söylemişlerdi. Aradan onca zaman geçti ve geçtiğimiz hafta evde otururken kişisel bir telefondan çağrı aldım ve Halk Bankası yedeklerin de ki atamamın yapıldığını göreve başlayıp başlamayacağımı sordu. Bir anda gelen bu soru ile otuz saniye kendime gelemedim. Çünkü bayanın soruyu yöneltiş şeklini tanıyordum. Bu soru sorma şeklini daha önceden arkadaşlar halı saha maçına giderken soruyorlardı bana. Bir an için bana biraz süre tanıyın dedim telefonu kapattım. Derken düşündük taşındık işi kabul ettik.

Nisan 10 da Ankara Halk Bankası Genel Müdürlüğüne eğitim programına çağrıldık. Bugün o gündü. Bir çok ilden, bir çok aday valizini toplamış saat 13:00 da Halk Bankası Genel Müdürlük binasına gelmişti. Biraz gergin bekleyişten sonra adaylar belli gruplar halinde sözleşmelerini imzalamaya ve tebligatları verilmek üzere görüşmelere çağrıldı. Sonrasında ise ilk süpriz ile karşılaşıldı. Halk Bankası voleybol maçı varmış bugün. Bütün adaylar zorunlu olmayan ama mecburi olan bu maça davet edildi. Maç durgun geçer diye düşünüyordum. Sonuçta adayların bir çoğu il dışından gelmişti. Ama tam tersi oldu. Halk Bankasının 3-1 kaybettiği maçta adayların coşkusu resmen hayranlık uyandırdı.

Sonrasın da ise Ankara Bilkent Hotel‘e geldik. Şimdi ise onca günün yorgunluğu ile odaların belirlenmesi sorunu vardı. Biraz yoğunluk oldu ama o araya yemek girince adaylar hem dinlenmiş oldu hem de otel yetkilileri bu arada adayların oda kayıtlarını yaptı.

Yaklaşık yüz küsür Halk Bankası çalışını otelimizde ilk günümüzü geçirdik. Sonuç olarak yorulduk ama güzel bir ilk gün oldu diyebilirim. Artık bir hafta boyunca sabah 9:00 akşam 18:00 eğitimlerimiz başladı. Darısı diğer adaylara…

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • halk bankası (10)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

1

1 comment

  1. ceyhun tayfun taner dedi ki:

    Sayın yöneticilerimiz umarım bunları görürler çünkü bir çok reklam şirketinin bir çok uzmanın yapamadığını yapmış arkadaşımız umarım ilerde pozisyon atlarken bunlar göz önünde bulundurulur herkez uyurken herkez muhabbet yaparken kurs haftasının hergecesinde arkadaşımız uyumayıp bu siteyi kurdu emek verdi emeğine sağlık kardeşim.

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları