Her Gece Melih GÖKÇEK’le Twitter Show

19 Şubat 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

sanal dünyaya öyle bir girdi ki; artık her gece iki çift muhabbet etmeden yatmayanlar var. Neredeyse bağımlılık seviyesine gelecek. Bakarsınız iki gün sonra internet üzerinden canlı yayınla program bile yapabilir. Bakarsınız Okan Bayülgen ve Beyaz‘a rakip bile olabilir.

Peki bu ilginin, alakanın sebebi nedir?

Tahminimce Melih Gökçek’in diğer politikacılardan farkı; sanal dünyada gerçekten yazılanları dikkate alması. Saatlerce karşısında kine kendini doğru ifade edebilme çabasında olması vede onca organizasyonu vermesi diyebiliriz. Melih Gökçek a girdiğinde açmış olduğum(ilgili konu için tıklayınız) konuda yaklaşık 17 bin takipçisi varken bugün 30 bini aşkın takipçiye ulaşmış durumda. Bu da ciddi bir başarı. Aslında diğer politikacıları da sanal ortama bekliyoruz. En azından direk muhatap olabiliyoruz. İlgiyi çekende bu…

Bu arada Melih Gökçek twitter üzerinden yeni açmış olduğu sitenin de paylaşımını yaptı. Haydi hayırlı olsun. Adresi: http://melihgokcek.com

Bu olayın sonu nereye gider bilmiyorum ama her gece twitter da bağımlılık yapan bir Melih Gökçek var. Bu ilgi ve alakasını kutluyorum..

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları