Her Platformda Ücretsiz TV

20 Ocak 2013 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Sosyal medyada videonun ne kadar önemli olduğunu ve yoğun ilgi gördüğünü biliyorum. Türktelekomun Tivibu uygulaması ile bu video mantığı farklı bir şekle büründü. Her kanalı izleyebilmek, hd yayın, durdur izle, kanalların geriye dönük programlarını izleyebilmek ve bunların yanında  yerli yabancı dizi ve film seyretme imkanı ile tivibu gerçekten ilgi odağı olmayı bildi. Lakin bu hizmet ticaret mantığı içerdiği için artık herkes tarafından ulaşılabilir bir hizmet değil artık.

Bu boşluğu iyi gören reklamları ile karşımıza çıktı. Reklamlara dikkat ettiyseniz her platformda, tv,pc,, ve hd yayın hizmeti verdiğini vurguluyor. Buda Tivibu ya bir rakip olduğunu işaret ediyor resmen.

Henüz canlı yayın tv sayısı az olsa da reytingi yüksek dizileri takip etmek mümkün. Android platformlar için uygulaması gayet başarılı. Bu şekilde devam ederse yükselecekleri kesin.

tvyo caps

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları