İsrail İskenderun Saldırısı

31 Mayıs 2010 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Kamuoyunda acı bir haber gezmekte. Türkiyenin için göndermiş olduğu yardım gemisine helikopter ile adam indirerek sağa sola ateş İsrail askeri son duyumlara göre 10 Türk mürattebatın ölümüne neden olmuş. Bir çok kişi bu olayı siyasi boyutunu konuşmakta lakin yardım amacı ile yola çıkan bir gemiye hangi mantıkla yapılır anlaşılmaz. Yakalanan kişilerin ise kelepçelenerek göz altına alındığıda yeni duyurulan haberlerden biri.

Bu olay üzerine Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İsrailin bu saldırısını kınayarak yapılan saldırının cirkinliğine deyindiği şuanda duyurulan haberler arasında.

Saldırı anına ait video kaydı

Bir diğer haber ise İskenderun limanına yapılan saldırı. Haberlere göre yapılan saldırının planlı ve teknik bir ekip tarafından yapıldığı söylenmekte. Endişeler bu saldırınında İsrail tarafından yapılmış olması. Eğer bu saldırıda İsrail tarafından yapıldıysa ciddi anlamda diplomatik durumların iyice sarp bir yola gireceği kesin gözü ile bakılıyor. Geçtiğimiz yıllarda yapılan bu tarz provakatif durumları ele alanlar iki saldırınında arkasında İsrailin olduğu konusunda genelde hem fikirler. İskenderun saldırısında da şehitlerin olduğu haberlerde yer almaktadır.

Allah ölenlerin ailesine sabır ve memleketimize huzur dolu günler versin…

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları