John Carter Of Mars

3 Aralık 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Bir çoğunuz izlemiştir belki; Thor, Prince of Persia yada Star Wars gibi filmleri. İşte bu filmimiz fragmanından gördüğümüz üzere tüm bu filmleri içinde barındıran kompleks bir film gibi. Bu yazıyı yazdıran da filmin fragmanı aslında. Fragmanı izleyince sizde dikkat ederseniz bir çok sahne adı geçen filmlere benzerlik göstermekte. Enteresan ve ilgi çekici bir film gibi duruyor.

Filmi bir arkadaşım sayesinde internette gördüm, araştırmam sonucunda fragman ile büyük ilgi toplayan John Carter filmi umarım fragmanı hayret uyandıran ama içi boş filmlerden biri olmaz. Görsel efektler ile keyifle izlenebilcek bir film olması umuduyla filmin vizyona girmesini bekliyor olacağım.

Aşağıda internette bulabildiğim film hakkında bir miktar bilgi var. Film Türkiye de ne zaman gösterime girecek bulamadım. Ama fragmanda 2012 olarak gösterilmekte. Fragmanları piyasaya çıktığına göre çok uzak olacağını ummuyorum.

Film hakkında biraz bilgi vermek gerekirse;

John Carter of Mars Teaser Poster

Yapım : 2012 ~ ABD

Tür : 3 Boyutlu,  Bilim Kurgu,  Aile, Aksiyon,  ,  

Yönetmen : Andrew Stanton

Senaryo : Andrew Stanton,  Michael Chabon

Yapımcı : Susan Montford,  Colin Wilson,  Jim Morris

Oyuncular: Willem Dafoe,  Mark Strong,  Taylor Kitsch,  Lynn Collins,  James Purefoy,  Daryl Sabara,  Thomas Haden Church,  Bryan Cranston,  Polly Walker,  Samantha Morton,  Ciaran Hinds,  Dominic West,  Jonathan Hyde, Don Stark,  Johnny Yong Bosch,  Kyle Agnew,  Daud Shah,  Steven Cree,  Filippo Delaunay,  Sean Carrigan, Mark Dymond,  Arkie Reece,  Dusty Sorg

Green Lantern Oyuncular;

Willem Dafoe

Mark Strong

Taylor Kitsch

Lynn Collins

Green Lantern Film Görüntüleri;

John Carter

John Carter

John Carter

John Carter

John Carter

John Carter

Green Lantern Fragmanları;

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları