Kayseri’de Mobeseye Takılanlar

27 Mart 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

’ye yeni gelmiş birisi olarak, hakkında biraz bilgi almak için internette biraz dolandım. Ama genel olarak gözüme takılan, yada biraz ön yargılı yaklaştığım, konu olan trafik kazalarına bakarken buldum kendimi. Hali ile her gün kıyasıya bir biri ile yarışan otobüslerde okula gidip geliyoruz. Eskiden dolmuşçu olan ve sonra belediyenin düzenlemesi ile dolmuşların kaldırılarak otobüse çevrilmesi durumundan hala bazı şoförlerin haberi yok galiba. Son sürat, makas, zik zak  ne varsa o şekilde sürüyorlar.

Videolar da arama yaparken, Kayseri Emniyeti’nin uygulamalarını ve kameralara takılanları gördüm. Gerçekten de Kayseri de yoğun bir trafik kazası sendromu olduğuna karar kıldım. İsterseniz Kayseri de, her gün karşıdan karşıya geçtiğiniz cadde belki, ne kadar çok kaza olduğunu buyrun kendi gözlerinizle görün.

Videolar için kısa bir süre bekleyiniz, aşağıda açılacaktır.

Hep kötü şeylerden bahsetmeyelim. Kayseri de mobeseler hep kazaları yakalamıyormuş. Kaybolan ufaklıklar, otostop çeken gençler yada evlilik teklifi yapan çiftler… Gerçekten enteresan bir video sizlerle.

Kayseri de sokaklar da gezerken yalnız değilsiniz. Her an bir çift göz sizi takip ediyor olabilir haberiniz olsun.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • kayseri mobese kazaları (77)
  • kayseride olan (36)
  • kayseri mobese kazaları izle (27)
  • kayserideki kazalar (26)
  • kayseride mobeseye takılanlar (23)
  • mobese kazaları kayseri (14)
  • kayseri mobeseleri (13)
  • kayseride olan kazalar (13)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

1

1 comment

  1. Şubat ayında talas yolu üzerinde zincirleme kaza olmuştu akşam vakitlerinde. O kaza ile ilgili bilgisi olan var mı? Nasıl olmuş, ne olmuş. Gerçekten kötü bir durumdu. Bizim insanızmız da kazaya bakacağım diye trafği tıkamış ambulansın gelmesini geciktiriyordu.

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları