Kızılay Çevre Düzenleme

12 Şubat 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

– Kızılayın göbeği olan Karanfil ve Konur Sokaklar da bir dönem yogun bir çevre düzenlemesi vardı. Hatta bu durumu bir konu olarak sitemde paylaşmıştım(ilgili konu için tıklayınız.) Son gittiğim de gördüm ki Belediye artık işini bitirmiş insanlar rahatça dolaşabilmekte.

Onca kazı, çalışma Kızılayın bu işlek sokaklarına renk katmış ama önce ki halinden de çok fazla bir farklılık yaratmamış. Belediyeler bu şekilde yapılanı bozup yeniden yapma konusunda ki istikrarlı çalışmalarını sürdürüyor diyebiliriz kısacası.

Yeni hali ile sokaklar biraz daha ferahlamış ve dükkan sahipleri müsterilere daha kolay ulaşabilmiş gibi geldi bana. Işıklandırmalar ve çalışmaların sonucunda biraz daha turistik hava kazanın karanfil ve konur sokaklardan son manzaralar aşağıda. Yapılanlar konusunda düşünce sizin.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • çevre düzenlemesi ile ılgılı yazı (35)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları