Lenovo ThinkPad X201 Tablet Pc

8 Mart 2010 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Gün geçtikçe laptoplar,netbooklar ve tablet pc ler hayatımızın içlerine doğru uzanmakta. Ve her geçen gün markaların yeni modelleri ile daha cazip ve kullanışlı cihazlar üretilmekte. markası(IBM ismini bilenler bilir,aynı üreticidendir) yeni ThinkPad ürünü ile kullanıcılarına yeni imkanlar sunuyor.

Eski IBM i olanlar bu tablet pc ye baktıklarında “Aynı IBM” diyebilirler çünki görünün,klavye tamamen IBM modelleri ile aynı. Ama ekran olayı ile IBM eski modellerinden açık ara bir fark atmakta. Biraz bilgi vermek gerekirse;

Lenovo firması ThinkPad serisinin yeni üyesi X201 Tablet’i tanıttı.

Lenovo’nun yeni ürünü ThinkPad X201 Tablet dizüstü bilgisayarı yaklaşık 1,5 kg ağırlığında ve düşük voltajlı işlemcili ve 12.1 inç büyüklüğünde çoklu dokunmatik LCD ekran bulunmakta. Ürün veya Windows XP işletim sistemi ile tüketiciye sunulacak.

Lenovo firması ThinkPad serisinin yeni üyesi X201 Tablet’i tanıttı.

Lenovo’nun yeni ürünü ThinkPad X201 Tablet dizüstü bilgisayarı yaklaşık 1,5 kg ağırlığında ve düşük voltajlı Intel Core i7 işlemcili ve 12.1 inç büyüklüğünde çoklu dokunmatik LCD ekran bulunmakta. Ürün Windows 7 veya Windows XP işletim sistemi ile tüketiciye sunulacak.

Lenovo ThinkPad X201 Tablet 500 GB’a kadar sabit disk bulunmakta. Kablosuz bağlantı seçenekleri olarak Wi-Fi, ve yer almaktadır. 4 veya 8 hücreli pille satılan ürün için ayrıca 4,6,8 ve 9 hücreli olmak üzere farklı pil seçenekleri sunulmuştur. 9 hücreli pille yaklaşık 12,2 saate kadar kullanım ömrü sunmakta.

Ürün 1549 $’dan başlayan fiyatlar ile kullanıcılarına ulaşmaktadır.

Gördüğünüz gibi işlemci yönünden de,multimedya yönünden de güzel özellikleri olan bir cihaz olmuş. Fiyatının bir miktar düşmesi beklenirse ideal ölçülerde ve özelliklerde bir tablet pc olmaya aday…

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • lenovo tablet pc (28)
  • X201 (28)
  • tablet fiyat (20)
  • windows 7 tablet fiyat (15)
  • tablet pc fiyat (13)
  • windows 7 tablet pc fiyat (12)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları