Melih Gökçek Twitter Show

17 Ocak 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Geçen gün da gezerken bir anda Melig Gökçek’e ait hesabının ha bire tweet yaptığını gördüm (Tabi gerçektende ise). Ve çok ilginç bir şekilde sabahlara kadar kendisine sorulan anlamlı, anlamsız, taraflı, tarafsız bir çok soruyu cevaplıyor. Bazı sorular da tweet leri yazanın olmadığı konusunda yorumlar gelmekte. Böylesi durumlarda kişi ile direk olarak irtibata geçerek durumun gerçekliğini anlatıyor.

Bu durum sadece belli günler için mi geçerli diye düşündüm ama 1 haftadır görüyorum ki 06melihgokcek isimli twitter kullanıcısı her gece bilgisayar başına geçerek sabaha kadar yada o günkü tweet hakkı dolana kadar kendisine sorulan soruları cevaplamakta. Hatta bazı soruları çok samimi ve günlük ağız ile cevaplamakta.

16,904 takipçisi olan Melih Gökçek sabırla her geçen gün sorulara cevap verirse heral de twitter da türk politikacıları arasında tarihe geçer diye düşünüyorum.

Melih Gökçek ile twitter üzerinden iletişime geçmek isteyenler varsa http://twitter.com/06melihgokcek twitter adresidir. Sizde aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

2

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları