Nedir bu Paraf ?

5 Aralık 2012 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Bu hafta reklamlarda ’un oynadığı reklamlarına mutlaka denk gelmişsinizdir. “Ayrıcalıklar Bu Parafta” sloganı ile gösterişli bir reklam ile tanıtılan bu ürün aslında ’ın kendi bünyesinde oluşturduğu Paraf isminde ki kredi kartının reklamı. Tamamen kendi imkanları ile piyasaya girmeye çalışan Halkbank A.Ş. daha önceden Advantage özellikli kartlarının iptal ederek , yeni kartı Paraf ile yepyeni özellikler ve kampanyalar ile piyasasına iddialı bir giriş yapmaya çalışıyor.

Yaklaşık 2 dakikalık, Murat Boz ve ‘ın oynadığı görsel bir reklam ile Halkbank daha önceki reklam filmlerine kıyasla gerçekten büyük bir değişikliğe gitmiş. Bu da Paraf’tan beklentinin büyük olduğunu gözler önüne koyuyor.

Peki neden Paraf Kart almalıyım?

Bir çok firma ile anlaşma sürecinde olan ve yeni piyasaya girmesi sebebi ile diğer kartlara nazaran avantajlı kampanyalara sahip olan Halkbank Paraf kart yeni müşterilerini bekliyor. Bu ayrıcalıklı kampanyalardan bir tanesini örnek vermek gerekirse, daha önceden Halkbank’tan kredi kartı olmayan ve ilk defa Paraf kartı olacak olan müşterilerine ilk ekstrelerinin %25’ini (100 TL ye kadar) Paraf Kart karşılayacak.

Nasıl Paraf Kart Alabilirim?

Teknoloji ile artık her şey çok kolay. Cep telefonunuzdan 3452’ye TCKN nizi yazıp başvurunuzu yapabilirsiniz. Paraf için hazırlanmış olan sitede başvurunuzu yapabilirsiniz. Yada size en yakın Halkbank Şubesine giderek detaylı bilgi ile başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Yazımı bitirirken Paraf’ın reklamını sizlerle paylaşarak beklentinin büyük olduğunu göstermek isterim.

Kartın resmi sitesi için tıklayınız.

 

 

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları