Nova Launcher

27 Temmuz 2013 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

bir cihazınız varsa kavramını açıklamam gerekiyor öncelikle ki bu uygulamayı sizlere daha iyi anlatabileyim. Launcher dediğimiz olay Android cihazlarda masa üstünüzü çeşitli efektler ve yöntemler ile daha farklı şekilde düzenlemenizi sağlayan uygulamalardır. Her uygulamanın size sağladığı farklı farklı özellikler var.

Launcher yazarak başka da bulabilirsiniz lakin Launcher ın diğerlerinden farkı ücretli uygulamalar kadar profesyonel olmasıdır. Bir çok özelliği cihazınıza yeniden daha çok kullanmaya başlayacaksınız. Uygulamanın güzel özelliklerinden biri, bazı telefonlarda ana ekranının otomatik olarak çevrilmesini engellerken bu uygulama ile masa üstünüzü istediğiniz gibi rotasyon verebiliyorsunuz.

Bir diğer güzel özellik ise ekranınız da ki masa üstünüz de ki uygulama simgelerinin kaça kaç olduğu konusunda özgürlüğünüz var. Uygulama menünüzün de aynı şekilde kaça kaçlık olmasını kendiniz seçebiliyorsunuz.

Elimde ki iki ayrı cihazdan (7″ tablet ve Note II) den bir kaç ekran görüntüsü ile size uygulama konusunda bir kaç bilgi vermiş olayım.

Bir diğer olay ise, Nova Launcher ın ücretli uygulaması ile ücretsiz uygulaması arasında çok fazla farklılıklar olmaması ve ücretsiz uygulamasında her hangi bir reklam içermemesidir.

Uygulamayı Google Play den indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

1

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları