Online Kitap Satış Sitesi

14 Kasım 2010 by Ozan UYAN
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

İnternet alışverişleri yaygınlaştıkça insanların ihtiyaçlarına yönelik nitelikli siteler artmıştır.Ancak yıllardır bu işi zaten yapan siteler bulunmaktadır.Bu sitelerden sadece bir tanesi olan www..com bu yıl 11. yılını kutluyor.Site hakkında bazı düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim.

Çok kitap okuyan arkadaşlar bilirler ki hastalıktır ve insanın içine işler.Kitap olmadığı zaman ya da bulanamadığı -ki bu imkansızdır- zamanlar sanki bir eksiklik hissedilir.Geçenlerde bu ihtiyacımı karşılamak üzere -arkadaş tavsiyesi- siteye üye oldum.Sayfalarda gezinirken istediğim kitapların piyasa fiyatından daha ucuz olduğunu gördüm.Tıkladım bilgilerimi girdim ve siparişimi verdim.Çıkan ekranda kargo şirketimi bile seçebildim-çok güzel bir seçenek-.Gelen mailde iki gün içerisinde elimde olacağı yazıyordu.Öyle de oldu.Şimdi büyük bir keyifle okuyorum.
Alışveriş sitelerinden sipariş vermek daha mantıklı geliyor çünkü hem ucuz hemde gerçekten güvenilir olan siteler daha çok müşteri memnuniyetine yönelik çalışıyorlar.
Herkese tavsiye ediyorum.Kitap alışverişinizi bu siteden güvenli bir şekilde ve hızla yapabilirsiniz.
www.kitapyurdu.com
Saygılarımla…

Yazar Hakkında

Edebiyat ve felsefe alanında merakını her geçen gün daha fazla artıran bir üniversite öğrencisi..

Ozan UYAN
Ozan UYAN kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları