ÖSYM Portalı

2 Haziran 2010 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Ösym kimi öğrencilerin başında bir bekçi gibi durarak gençlik yıllarının erimesine sebebiyet verirken kimileri içinse üzerine basıp çıkılabilcek bir merdiven görevi görmektedir.

ÖSYM var oldukça çalışmalar son sürat devam edecektir. Bu sebeple tüm sınavlara girecek olan (ÖSYM sınavlarının tamamı için-,,,, ne varsa hepsi) arkadaşlar için tamamen ücretsiz, , , görsel ders anlatımları denmeler ve her türlü ile sizlere hizmet vermeye çalışmaktayız. Amacımız internet dünyasında türk gençlerinin ders çalışabileceği düzgün ve seviyeli bir ortam hazırlamak. Belki dikkat çekecek yada insanların gözünü boyayacak bir sitemiz yok ama amacımızda göz boyamak değil. Sitemize giren her kullanıcı kolay bir şekilde istediği kaynağa ulaşabilmesi için özel bir tasarım ve kategorileme sistemi ile sitemiz hizmetinizdedir.

Yazılı,sesli ve görüntülü kaynaklar hem branşlara hemde yayın evlerine göre teker teker kategorilenmiştir. İstediğiniz dersin kaynağını istediğiniz yayın evinden çalışmanız mümkün. Umarım sitemiz işinize yarar ve yorumlarınızı bizimle paylaşırsınız. Amacımız hizme tolduğu için bizleri motive eden güç sizlerin yorumları ve paylaşımlarınız olacaktır. Lafı fazla uzatmadan sitemizin adresini vereyim. Şimdiden iyi çalışmalar dilerim.

Site adresimiz: http://osymportali.selcukoksuz.com

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • osymportali selcukoksuz com (19)
  • portalı (12)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları