Profesyonel Gelişim Kongresi Yorumları

7 Kasım 2010 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

MIA Danışmanlık Hizmetleri, Erciyes Üniversitesi Bilişim Kulübü,THY,Altınsaray Hotels, Maart gibi kurum, kuruluş ve eğitim kulüplerinin destek ve organizasyonu ile bugün Kayseri İl Kongre Salonunda yapılan ndeydim bugün. Bir çok konuşmacı ve forum toplantıları ile programa iştirak eden katılımcılar bir çok deneyim ile evlerine geri döndüklerini düşünüyorum. Çünkü gencinden, yaşlısına bir çok kurum ve kuruluşun yada girişimcinin konuşma yaptığı kongre bana baya katkıda bulundu. Para kazanmak, harcamak, insanın içinde ki cevheri çıkartabilmesi ve bir çok konuda güzel şeyler anlatıldı ve öğrenci arkadaşlarında soruları ile merak edilen bir çok nokta netliğe kavuştu.

Peki bu konferans neler kazandırdı, neler öğretti yada en basitinden gelmeyenler ne kaybetti? İşte bunlardan bahsetmek istiyorum birazda…

Profesyonel Gelişim Kongresi katılımcıları ağırlıklı olarak öğrenci arkadaşlardan oluşmaktaydı. Bu sebepledir ki dinamik ve hareketli bir etkinlik oldu denebilir. Öğleden önce ki konuşmacılar yurt dışında okuyabilmek, gidebilmek, orada okuyanların ağzından yurt dışında okumanın zorlukları, iyi-kötü yönleri, avantaj ve dezavantajlarından bahsedildi. Sonrasında Alişan KAPAKLIKAYA çıktı ki kongrenin en keyifli dakikaları bu anlardı. Kişisel gelişim uzmanı olan Alişan KAPALIKAYA geçmiş yaşamı ile insanların kapalı bir kutu haline getirildiğini ama küçük,samimi jestler ile içinde ki o cevheri çıkartabileceğini anlatmaya çalıştı. Hayatından çok samimi ve etkileyici örnekler vererek katılımcıların ciddi anlamda dikkatini çektiğini söyleyebilirim.

Öğleden sonra ise forum ağırlıklı geçen kongrede kurum ve kuruluşlardan, siyasi partilerden gelen konuşmacılar karşılıklı konuşmaları ile gençlere fikirlerini anlattılar ve akşam 18:00 gibi kongre bitti. Kongre bitiminde katılımcılara sertifikaları dağıtıldı.

Kongreden bir kaç fotoğraf ile sizleri baş başa bırakıyorum. Yenileri de gelecektir. Katılım gösteren arkadaşlardan yorumlarınıda bekleriz. Hatalarımız varsa yada eklemek istedikleri varsa paylaşırlarsa seviniriz.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • alişan kapaklıkaya biyografi (44)
  • alişan kapaklıkaya biyografisi (21)
  • alişan kapaklıkaya kimdir (18)
  • alişan kapaklıkaya (16)
  • alişan kapaklıkaya video (13)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

1

1 comment

  1. Tanıtım Yazısı dedi ki:

    Teşekkürler dostum emeğine sağlık

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları