Quick Heal Total Security 2009

30 Ocak 2010 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Quick Heal Total Security 2009

sizi, virüsler, spywares tam koruma sağlar ve korsanlara. Ayrıca bağlı kalmak ve tehditlerden Internet üzerinden sistem önleyerek internet üzerinden iletişim sağlar. Quick Heal Toplam Güvenlik PC ile – Enjoy özgürlüğünü eser ve bağlı Dünya oynamak. PC’nizdeki ile, tarama ve cep telefonu Bluetooth veya USB kablosu ile bağlı temiz.

Özellikler:
AntiVirus
Algılar ve kaldırır virüsler, solucanlar ve Truva atları otomatik. , Dosyalarınızı korur tarar ve e-posta ekleri ve Internet indirme otomatik olarak enfeksiyon temizler.

AntiSpyware
Blocks spywares önce PC’nize yüklenir. Tespit ve spywares temizleme ve otomatik olarak kimlik hırsızlığı faaliyetlerini engelleyerek gizliliğinizi korur.

Güvenlik Duvarı
Quick Heal Firewall Professional Agnitum Outpost tarafından desteklenmektedir PC dışında korsanlara ve hırsızlar kilitlenir. Bilinen ve bilinmeyen, iç ve dış ağ toplam karşı koruma sağlar tabanlı saldırılar.

Antispam
Önce gelen kutunuza ulaşmasını engeller, saldırı postalar, önemsiz postaları ve porno postalar Phishing postalar Spam.

AntiPhishing
Otomatik olarak sahte etkinliği olarak herhangi bir phishing saldırısı karşı internette sörf sizi korumak için tüm erişilen web sayfaları tarar. Phishing web siteleri bloke ederek kimlik hırsızlığı önler. Yani güvenli çevrimiçi kullanın İnternet bankacılığı ve İnternet web sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.

Hırsızlığı Veri Koruma
Herhangi bir veri kopyalama yetkisiz kişi önler / dosyaları sisteminden kalem sürücüsü ya da diğer toplu depolama aygıtları gibi çıkarılabilir sürücüler için kullanılır.

Gizlilik Koruması
PC kullanım parçaları kaldırarak tüm tarihi kayıtların ve etkinlik yollarının temizler. Aynı zamanda tarih kaldırır son çeşitli uygulamaların dosyaları listesi açılır ve gizliliğini korur.

PC2Mobile Tarama
Tarama ve cep telefonları, PDA’lar ve akıllı telefonlardan virüs ve spywares temiz sadece PC için bağlayarak.

Anti-Rootkit
Proaktif derin sistem taraması yaparak Algılar ve temizler rootkitler. Çalışan süreçleri, kayıt defteri ve sistem içinde gizli tutulur herhangi bir şüpheli Rootkit faaliyetleri için dosya sistemi tarar.

AntiMalware
Tarama motoru iyice algılamak ve sisteminizde Spywares, Adwares, Roguewares, Çeviriciler, Riskwares ve diğer potansiyel tehditlerden çok temiz hız aydınlatma at kayıt, dosya ve klasörleri tarar Yeni gelişmiş kötü amaçlı yazılım.

Not: sonra Pllying çatlamak Hızlı iyileşmeyen açacak olabilir ama onu% 100 çalışır ve otomatik olarak güncelleştirme. Bunun için ilk önce o çatlamak geçerli tüm gerekli ayarları yapın.

Quick Heal Total Security 2009 İndir

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları