Romantik Yastık

25 Aralık 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Teknoloji geliştikçe teknik anlamda ilerlerken, duygusal anlamda da ilerlemeler yaşıyoruz. İnternette gezerken yabancı bir sitede gördüğüm bu ürün gerçekten enteresan. sıkı durun çünkü ürünü anlattığımda büyük bir ihtimal “Bende istiyorum.” diyeceksiniz.

Ürünümüz resimde de görüldüğü gibi bir . Ama bunun diğerlerinden çok farklı tarafları var. Bir birinden uzakta olan iki kişi için biri yastığa yattığı zaman diğerinin yastığı ışıldamaya başlıyor. İşte farklılığın biri bu. Diğer farklılık ise, ürünle birlikte verilen yüzüklerin takılması ile, yastığa yattığınızda diğer kişinin kalp ritmini duyuyorsunuz.  

Gerçekten enteresan bir ürün. Hatta her bayanın isteyeceği bir hediye bile diyebilirim herhalde. Fiyatını sizinle de paylaşmak isterdim ama maalesef bulamadım. Gün geçtikçe teknoloji duygulara da çözüm bulacaktır herhalde. İşte ürünün videosu;

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

  • yastık (15)
  • kalp ritmiyle çalışan yastık (10)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları