Şahin IRMAK | Bıyıkısız | Çemberimde Gül Oya

23 Nisan 2010 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Doğum Yeri: İzmir
Doğum Tarihi: 29 Eylül 1981
Eğitim Durumu: Lise

Biyografi

Sinema, tiyatro ve oyuncusu. Karayılan dizisinde Şiro rolüyle ve Kanal D’de yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar programındaki çeşitli rolleri ile tanınmaktadır.

Şahin Irmak

Şahin IRMAK

Şahin IRMAK Çok Güzel Hareket Bunlar adlı tiyatro-skeç gösterisinde ki Hıyarlı Baba rolü ile herkezin aklına kazınan bir oyuncudur. Ekibin ismen önde gelenlerinden biri olan Şahin IRMAK zaman içerisinde bir çok dizede rol almış… Almış diyorum çünki araştırmalarıma göre bu dizilerden biri pek te fazla bilinmeyen ve üzerinden zaman geçen isimli dizidir. Bıyıklarının onun vazgeçilmezi olduğunu  bir çok seveni bilmektedir. Bu konuyu açmamda ki sebepte bıyık mevzusu oldu zaten. Çünki Şahin IRMAK dizisinde askerlik görevini yapmakta olan bir kişiyi canlandırmaktadır ve bıyıkları askerlikten dolayı dizi içerisinde kesilmiştir. Askerlik yoklamasında bıyıkları yoklamaya katılamayan Şahin IRMAK bıyıksız hali gerçektende gözüme garip geldi. Bıyıklarının neden vazgeçilmez olmasının sebebini anlamış oldum birazda.

Aslında benden sadece 6 yaş büyük olan Şahin IRMAK’ın Çemberimde Gül Oya gibi bir dizide oynaması ve orada ki oyuncularla tanışması beni daha çok etkiledi. Bence güzel bir fırsat ve bu dizinin çekim tarihini de düşünürsek Şahin IRMAK genç yaşta ünlü oyuncularla oyunculuk alanında ilerleyeceğini belli etmiş. Aşağıda diziden bir kaç sahne ve bir de fotoğraf ekliyorum. Bakalım Şahin IRMAK severler bu konuda neler paylaşacaklar. Tüm Şahin IRMAK’ı umarım bu konu ile rahatsız etmemişimdir. Bu konu Şahin IRMAK ve Çok Güzel Hareket Bunlar elikibine hediyem olsun,eğer kabul ederlerse…

Şahın IRMAK |Çemberimde Gül Oya

Şahin IRMAK |Çemberimde Gül Oya

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız TIKLAYINIZ.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

 • ırmaklar neden taşar (747)
 • ırmak neden taşar (108)
 • (88)
 • çemberimde gül oya yazarı (86)
 • şahin ırmak (66)
 • çemberimde gül oya neden yazılmıştır (15)
 • twitter şahin ırmak (14)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

2

2 comments

 1. derya_oquz dedi ki:

  yaa şahiinn abii sakııınn kesmee yaa bıyıkları bıyıklı çoookk daha datLu ve yaqujukLusunnn

 2. coperlove dedi ki:

  şahin sakın o bıyıkları kestirmeee

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları