Seçim İle Eriyen Vatandaşın Parası

8 Haziran 2015 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Kimileri yenildik, kimileri kazandık derken; sonuç halkın istediği oldu gibi gözükürken bir de olaya açısından bakmak lazım. 2015 seçimlerinden koalisyonun çıkması daha pazar gününden ekonomiye ciddi bir etki ile sonuçlandı. Kaldı ki taraf olsun yada olmasın bir çok kanal bu gidişatın ilerleyen günlerde yeni bir seçim getirebileceği konusunda hem fikir. Lakin nasıl olur, ne zaman olur, ne şekilde olur şuan için muamma. Bu durum ise ekonomide ciddi dalgalanmalar oluşturacak gibi.

8 Haziran 2015 tarihinde Borsa İstanbul(BIST), Dolar, Euro ve Altın da ki hareketlilik bazı şeylerin ön göstergesi olacaktır. Seçimlerin ön planda olduğu şu vakitlerde işin ekonomik boyutunu pekte gören yok gibi. Lakin gidişat ilerleyen günlerde ciddi şekilde ekonomiye çevrilecek gibi. Çünkü vatandaşın cebinde ki bir lira ilerleyen günlerde değer kaybedecek gibi.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları