Sinop Boyabat Zafer Hotel

17 Aralık 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Bir yere tatile gitmeden önce artık açıp interneti bakıyoruz; nerede kalınır?, nerede konaklanır?, nerede yemek yenir? diye. Şuan da yaşadığım ‘un ilçelerinden biri olan ‘a ilk gelirken bende bu düşünce ile internette bir araştırma yapmıştım. Ama gariptir ki adam akıllı bir site ile bir işletmeye denk gelmedim.

Zamanla Boyabat’ta yaşadıkça çevre esnaf ve işletmeler ile yavaş yavaş tanışmaya başladım. Bunlardan birisi de bir çok hizmeti ile misafirlerini ağırlayan Zafer Hotel idi. Açık ve kapalı mekanları ile davetlerinizde, yemek toplantılarınızda personeli ile hizmet vermekte. Bununla birlikte kapalı salonu ile toplantılar yada özel günler için gayet hoş bir ortamları bulunuyor.

Boyabat için geçmişi olan bir otel olan Zafer Hotel sadece değil, düğün, davet ve organizasyon ihtiyaçlarını karşıladığı gibi lokantası ile de hem misafirlerini hemde Boyabat vatandaşlarına hizmet vermekte. Eğer yolunuz düşerse pidelerinden tatmanızı tavsiye ederim.

Bunca iyi eleştiriden sonra bir web tasarımcı olarak geldik olumsuz yorumlarıma. Her işletmenin bir web sitesi olması gereken günümüzde yukarıda ki özellikleri barındıran bu tarz bir işletme tahminimce 2008 yılında yaptırılmış bir web site ile atıl bir şekilde internette yer almış durumda. İncelemelerime göre sitede hiç bir alt yapı çalışması da göremedim. Google aramalarında çıkma oranıda çok düşük. Böylesine bir işletmenin bu tarz bir web siteyi haketmediğini düşünerek kendimce ufak bir şablon tasarım hazırladım. Hem kendi bilgilerimi tazeledim, hemde benim gibi internette Boayabat’ta kalacak bir yerler arayan vatandaşlara yardımım dokunsun istedim.

Umarım işletmelerini önemseyen yöneticiler, internetin gücünü farkederler ve gerekli tedbirleri alırlar. Çünkü her ticari firma için şunu diyebilirim, gördüğünüz hedefi vurabilirsiniz, peki ya görmedikleriniz

Boyabat Zafer Hotel’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarının devamını diliyorum.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları