Sunucu İle Güvenli Bağlantı Sorunu

23 Kasım 2013 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Merhaba arkadaşlar; Google cihazınızda markete girerken “Sunucu ile sağlam bir veri kurulamıyor.” hatası hakkında bilgi vereceğim. Daha önceden bu konu ile alakalı bir çözüm konusu yayınlamıştım. Lakin konuya gelen bazı yorumlarla ilgili sorunun çözülmediğini gördüm. Bazı kullanıcıların kullandığı cihaz farklı model, marka olduğu için ilk konuda ki çözüm ile sonuç alamayan arkadaşlar için çözüme yönelik başka bir bilgi daha paylaşmak istedim.

Sunucu ile güvenli bağlantı

Google 2 Adım Doğrulama

Google çıkartmış olduğu bir özelliği olan iki adım doğrulama ile güvenliğinizi daha yukarı bir seviyeye çıkartmaktadır. Bu hizmetten yararlanarak sorununuzu çözmeniz mümkün olabilir. Konu ile alakalı Google yardım sayfasında Türkçe kaynağa bakarak sorununuzu umarım çözebilirsiniz.

Bu çözüm işinize yarayacak mı merakla yorumlarınızı bekliyorum.

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

3

3 comments

  1. konul dedi ki:

    Kimi dogrulama acamiyorum

  2. dereliyimben dedi ki:

    Ben ne yapsam play store hesapi acamiyorum

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları