Tüm Filmleri İzle

17 Şubat 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Bilgisayarınız da hangi player olursa olsun izleyeceğiniz yada videoya ait yoksa izleyemezsiniz. Ve bu durumu tam için hazırlanmış ve izlemeye başlayacağınız vakit öğrendiğiniz tüm izleme hevesiniz kaçar.

İşte bu gibi sorunlara çözüm olması için, XP, Vista, Windows 7 için ayrı ayrı yülemeniz gereken codec programları paylaşacağım.

Diğer taraftan da piyasa bir çok player var. Yeni player arayışında olan arkadaşlar için ise JetAudio isimli programı paylaşmak isterim. Bu program sayesinde hem müzik dosyalarınızı hem film dosyalaırınızı aynı player da rahatça izleyebilecek yada dinleyebileceksiniz. Programın kendi üzerinde format dönüştürme gibi özellikleri de mevcut.

İşte bahsi geçen ;

JetAudio Player Versiyon 6.28

Programın eski versiyonunu veriyorum. Çünkü yeni versiyonun da çok fazla değişiklik olmamasına rağmen reklam ve kısıtlamalar mevcut.

Not: Daha öncesinde yüklü codecleriniz varsa kaldırmayı unutmayın. Sıkıntı verebilir.

İyi seyirler…

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları