Vadi ve RadyoTurkuvaz

19 Şubat 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Türkiye’nin perşembe günleri için vazgeçilmez ve bir çok kişi tarafından izlenen ATV de ki dizisi, her bölümde yeni bir şeyler tanıtıyor izleyenlerine sanki.

Tüm ekipte ki Sonyericson telefonlardan sonra bu haftaki bölümünde son on dakika da araç içerisinde ki radyonun frekansı sansürlense de RadyoTurkuvaz çok net bir şekilde duyulduktan sonra kare değişmekte.

Belki bir çoklarının dikkatini çekmemiştir. RadyoTurkuvaz bildiğim için benim çok dikkatimi çekti ve paylaşmak istedim. Anlaşılan malum dizi inceden bir destek çıkmış RadyoTukuvaz’a. Yada tamamen rastlantı eseri bir durum.

Bu arada konu içerisinde isim zikretmedim. Dikkatinizi çekmiştir. Bu konu üzerine endişelerim olduğundan bu şekilde yazdım konuyu. Zaten Telif Hakları yazısını okuduysanız endişemin sebebini de anlayabilirsiniz. ( Telif Hakları konusu için tıklayınız. )

Bu arada RadyoTukuvaz ı canlı olarak dinlemek isteyenler için bir kaç adres vereyim. Belki işlerine yarar;

Canlı yayın ve mesaj göndermek için adres: http://radyoturkuaz.selcukoksuz.com

Facebook Hayran Sayfası Adresi: http://www.facebook.com/radyoturkuaz

İyi seyirler…

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.
B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

0

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları