Windows 7 Nasıl Kurulur?

7 Mart 2011 by B.Selçuk ÖKSÜZ
Leave a reply »
WP Greet Box icon
Merhaba! Selcukoksuz.com adresine hoş geldiniz. Eğer yeni iseniz ve içeriğimizi takip etmek isterseniz RSS Abonesi Olabilirsiniz.
Mailinize onay mesajı gönderilecektir. Cevaplamayı unutmayınız.

Önceden XP işletim sistemi kurmak baya sıkıntılı idi. esnasın da bir kullanıcıdan bir çok şey istiyordu, hem de çok uzun sürüyordu. Zaman ilerledikçe artık normal program kurar gibi işletim sistemlerini de kurup kaldırmaya başlayacağız anlaşılan. Çünkü 15 dakika da nasıl kurulur ile sizlere onu göstereceğim.

Windows 7 kurulumunun en sevdiğim yani üst üste birden fazla işletim sistemi kurma ihtimalinizin XP ye nazaran daha zor olmasıdır. Kurulum aşamasında gerçekten çok hızlı olması ve Vista da kurulumdan sonra sistem derecelendirmesi yapmayarak bilgisayarı direk kullanıcının hizmetine sunmasıdır.

Bir yandan da Windows 7 nin artılarından bahsedeyim. Windows 7; XP ye nazaran gerçekten çok hızlı veri transferi yapabilmekte, sistem güvenliği gerçekten XP ile boy ölçüşemeyecek derecede sağlam. Bir diğer yandan grafik ara yüzü ve kullanıcı ara birimi kullanıcıyı etkiliyor. Bu artılar bir araya gelince insanın XP yi kullanası gelmiyor. Tabi XP bağımlısı olanlar bu durumdan hariç tutulmakta. 🙂

Aşağıda videomuz sizler ile. Basit, öz ve kısaca . Sadece 14:31 sn. Video u Youtube ye yükledim. İzleyemeyenler olursa yorum atsınlar başka video sitelerine de yüklerim. İyi Windows 7 ler…

Yazar Hakkında

Bilgisayarla yaşamayı bir tarz olarak benimsemiş, teknoloji ile tamamen içli dışlı bir; web tasarımcı, yazılımcı, donanımcı, blog yazarı ve bilgisayar mühendisidir.

B.Selçuk ÖKSÜZ
B.Selçuk ÖKSÜZ kullanıcısının tüm yazıları.

Arama Sorguları

 • pc yi windows 7 yapma (123)
 • bilgisayarı windows 7 yapma (66)
 • windows 7 format nasıl atılır videolu anlatım (49)
 • pc windows 7 yapma (34)
 • windows 7 nasıl kurulur video (30)
 • format nasıl atılır windows 7 videolu anlatım (29)
 • bilgisayarını windows 7 yap (12)
 • xp yi windows 7 yapma (12)
Advertisement

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?

2

2 comments

 1. taha sağır dedi ki:

  Windows 7 yapmanın programı yokmuuu

 2. Sene2012 dedi ki:

  Çok yardımcı oldunuz.. size gerçekten çok teşekkür ederim. En kısa zamanda bu işlemi yapacagım.. 🙂

Bir Cevap Yazın

Sizin Yorumunuz Nedir?

%d blogcu bunu beğendi:
Gizlilik Hakları